Распоред часова

Распоред предавања се прави према групама. Није обавезујућ, али је добро придржавати га се. Осим на табли ваш лични распоред се налази и на студентским сервисима. Може се видети у опцији Распоред часова (мада често постоје проблеми првих месец дана). Видећете да ту можете прегледати и посебне распореде за сале, професоре и асистенте, друге групе и слично. Да бисте уопште схватили распоред, битно је да прво погледате која сте група за предавања и вежбе (на табли прве године). Такође, предмети у распореду на студентским сервисима су означени шифрама предмета. Можете и сами саставити свој распоред тако што ћете посећивати термине предавача који вам одговарају. Пошто постоји могућност да се распоред мења првих недеља предавања, пратите добро таблу, да не бисте пропустили неку од промена.