Голубарник

Међу нама популарно звани део поткровља који припада ЕТФ-у. Ту се иначе одржавају углавном рачунске вежбе, предавања за старије студенте, као и испити. Како доћи до Голубарника? Можете краћим и тежим путем (споредним степеницама) или дужом, али много пријатнијом путањом, тј. главним степеницама, па преко Архитектуре. Ту ћете срести многе колегинице са Архитектуре, па се онда укључите на споредне степенице. Иначе, ову путању преферира већина ЕТФ-оваца. У Голубарнику су учионице од 308 до 313.

Иначе, као студенти ЕТФ-а имаћете прилике да обиђете и друге факултете, јер се испити полажу и на Машинцу (имају огромне амфитеатре), ТМФ-у, Правном, Вишој пословној школи (ваљда нисмо неки заборавили).